745. Szalongarnitúra, 4 db-os
kanapé: 112*165*64,5 cm, karosszék: 108*74*63 cm lábzsámoly: 17*34,5*34 cm
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa, 3 db díszpárnával, felújított, kis sérülésekkel