284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szalongarnitúra, 4 db-os

745. Szalongarnitúra, 4 db-os

kanapé: 112*165*64,5 cm, karosszék: 108*74*63 cm lábzsámoly: 17*34,5*34 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással és tömör diófa, 3 db díszpárnával, felújított, kis sérülésekkel