284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tükör konzollal

632. Tükör konzollal

283*117 cm

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon aranyozott blondelmasszás díszítéssel, kis sérülésekkel, hiányokkal