284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kandalló óra

634. Kandalló óra

32*29*11,5 cm

francia, 19. sz. eleje, Ferdinand Berthoud (1727-1807), jelzett: „F. Berthoud a Paris”, aranyozott bronz óraház, felesütős szerkezet, zománcfestett, római és arab számos számlap, 1 db felhúzókulccsal, működik, felújított, lakkal kezelt felülettel