284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kétajtós ruhásszekrény, ún. pilaszterszekrény

598. Kétajtós ruhásszekrény, ún. pilaszterszekrény

220*177*76 cm

német, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és kőrisfa borítással, ajtajain figurális intarziával: Kiűzetés a Paradicsomból, Dávid király Izsák feláldozása és áldozati jelenet, eredeti zárszerkezettel és kulccsal, sérült