284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Keretóra

661. Keretóra

42*35,5 cm

magyar, 19. sz. második fele, faragott, aranyozott és intarziás díszítésű keretben, felesütős szerkezet, ingával, felhúzókulccsal, működőképes