284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Reneszánsz ún. Bambocci komód

578. Reneszánsz ún. Bambocci komód

97,5*148*72 cm

Itália, Genova, 16. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, zenélő figurákat ábrázoló fiókhúzókkal, felül három kisebb, lent 3 nagy fiókkal, két szélén allegórikus alakokkal, kis sérülésekkel