284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szalonasztal

671. Szalonasztal

72*58*50 cm

osztrák, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, öntött sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel