284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szalonasztal

582. Szalonasztal

72*109,5  cm

magyar, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, csavart lábazatán állatfej motívumokkal, geometrikus intarziájú asztallapon kis sérülésekkel