284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Állótükör

679. Állótükör

201*91*56 cm

osztrák, 19. sz. első fele, fekete lakkfestett fa, tusfestett figurális díszítéssel, állítható tükörlappal, sérült