662. Képóra
80*99*14,5 cm
osztrák, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, római számos, zománcozott számlap, festett fémlemez: tóparti városka alakokkal ábrázolással, faragott, aranyozott hársfa keretben, működő zeneszerkezet, kulccsal, óraüveg hiányzik, kis sérüléssel