284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Asztalka

759. Asztalka

79*63*54 cm

magyar, 1900 körül, tölgyfa lábazaton, asztallapján diófa és jávorfa, geometrikus intarziával, egy fiókkal, lapja sérült