284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Vadászszék

733. Vadászszék

98*83*57,5 cm

osztrák, 20. sz. eleje, tömör diófa, faragott díszítéssel, tölgyfa levelek között koronás címerpajzzsal, összecsukható, kis kopásokkal