284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Komód

619. Komód

93*121*59 cm

francia, 19. sz. vége, tölgyfa alapon mahagóni, borítással bronz veretekkel, dupla márványlappal, 1 kulccsal, sérült