284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Komód

586. Komód

143,5*115*56 cm

német, 19. sz., tömör diófa, gazdagon faragott indadísszel, groteszk fejekkel, három fiókhúzó hiányzik, sérült