284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Könyvszekrény

609. Könyvszekrény

168*103*41 cm

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, fekete lakkfestett díszítéssel, 1 db kulccsal, sérült