284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kétajtós szekrény

673. Kétajtós szekrény

206*115*60 cm

francia, 20. sz., mahagóni, tömör topolyafa és topolyafa borítással, öntött sárgréz veretekkel, egyik oldala polcos, másik oldala akasztós, kis sérülésekkel