175. Petersen - Flensburg, Heinrich (Németország, 1861 - 1908)
Spitzbergák, 1906
olaj, vászon
100*160 cm
j.b.l.: H. Petersen - Flensburg Kwth. b. Ddf. 1906 (Kaiserwerth bei Düsseldorf)