284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Spitzbergák, 1906

175. Petersen - Flensburg, Heinrich (Németország, 1861 - 1908)

Spitzbergák, 1906

olaj, vászon

100*160 cm

j.b.l.: H. Petersen - Flensburg Kwth. b. Ddf. 1906 (Kaiserwerth bei Düsseldorf)