284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ádám pusztulása és ígérete

325.

Ádám pusztulása és ígérete

rézkarc, papír

400*290 mm

j.j.l.: Ernst Fuchs, b.l.: III/XIX EA