284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Asztalka

622. Asztalka

nyitva: 73*89*89 cm, zárva: 73*44*44 cm

francia, 19. sz. vége, fenyőfa alapon mahagóni borítással, jávorfa, topolyagyökér és diófa intarziával, fekete lakkfestett lábakon, aranyozott sárgaréz veretekkel, négy oldalán lehajtható és kitámasztható oldallappal, felújított