284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Keretóra

630. Keretóra

59,5*49,5 cm

magyar, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, aranyozott fa tok, blondelmasszás rátét díszekkel, római számos, zománcozott számlappal, 6 dallamot játszó zenehengerrel Erkel Ferenc: Hunyadi László című operájából, 2 db felhúzókulccsal, működik