284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Karszék

590. Karszék

93*58*52 cm

német, 19. sz. vége, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, karfáin griffmadár motívummal, bőr ülőlapja sérült