284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ledér nő

148. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910)

Ledér nő

olaj, vászon

47*40 cm

j.n. Kiállítva: Székely Bertalan kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1955., Proveniencia: korábban Barabás Ármin tulajdona