148. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910)
Ledér nő
olaj, vászon
47*40 cm
j.n. Kiállítva: Székely Bertalan kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1955., Proveniencia: korábban Barabás Ármin tulajdona