284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szekrényke

585. Szekrényke

65*63*35,5 cm

német, 18. sz., tömör diófa, faragott és fűrészelt díszítésekkel, ajtaján ágaskodó oroszlán ábrázolással, egykorú zárszerkezettel, sérült, hiányos