238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Távoli ikonosztáz, 15 képtáblával

58. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Távoli ikonosztáz, 15 képtáblával

olaj, fa

37*146 cm (kinyitva)