238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Búcsúzkodás

190. Magyar festő, 19. sz. vége

Búcsúzkodás

olaj, vászon

52*41,5 cm

j.n. ho.: gróf Almássy Teleki Éva Művészeti Intézete cédula