238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Jeanne d'Arc

349. Chapu, Henri Michel Antoine (Le Mée-sur-Seine, 1833 - Párizs, 1891)

Jeanne d'Arc

faragott alabástrom

m: 52 cm

j. balra lent a szoknyája szélén: Chapu

restaurált