238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Gyümölcscsendélet papagájjal VÉDETT

108. Bogdány Jakab (Eperjes, 1660 körül - London, 1724)

Gyümölcscsendélet papagájjal VÉDETT

olaj, vászon

33*47 cm

j.b.l.: J. Bogdány