238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Főúri vadászat

154. Bensa, Alexander Ritter von II. (Bécs, 1820 - Bécs, 1902)

Főúri vadászat

olaj, fa

20*37 cm

j.b.l.: Bensa