238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Ifjú dáma

144. Rottmann Mozart (Ungvár, 1874 - 1950/60)

Ifjú dáma

olaj, vászon

60,5*50,5 cm

j.b.l.: Rottmann M.