238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Assisi Szent Ferenc

31. Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz. második fele

Assisi Szent Ferenc

faragott, festett fa

m: 107 cm

sérült, hiányos