238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Pantokrátor Radonezi Szent Szergejjel, Szent Haralambiosszal, János apostollal és Márk evangelistával

83. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Pantokrátor Radonezi Szent Szergejjel, Szent Haralambiosszal, János apostollal és Márk evangelistával

olaj, fa

48*32 cm