238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Az alkimista műhelyében, 1854

131. Rijkaert, David (1612 - 1661) után

Az alkimista műhelyében, 1854

olaj, vászon

64*85 cm

j.n., ho. felirat: 1854 V. I. K. Haag, Árverési cédula