238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Szakállas férfi barettben

133. Giovanni jelzéssel, 19. sz. második fele

Szakállas férfi barettben

olaj, vászon

80,5*63,5 cm

j.j.l.: Giovanni