238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Szűz Mária áldást osztó kis Jézussal

42. Mengs, Anton Raphael után (Ústí nad Labem, 1728 - Róma, 1779)

Szűz Mária áldást osztó kis Jézussal

olaj, vászon

102*72 cm