238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > "Tehenek a Balaton partján"

226. Rubovics Márk (Pest, 1867 - Budapest, 1947)

"Tehenek a Balaton partján"

olaj, vászon

50*70 cm

j.b.l.: Rubovics M., ho.: felirat