238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Kártyázó szerzetesek

184. Scarto, A. jelzéssel, 19. sz. második fele

Kártyázó szerzetesek

olaj, vászon

60*42 cm

j.b.l.: A. Scarto