238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Betakarítás

313. Csillag József (Gyergyószentmárton, 1894 - Budapest, 1977)

Betakarítás

olaj, vászon

51*123 cm

j.j.l.: Csillag J.

keret nélkül