238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Tuniszi részlet

228. Koszkol Jenő (Dorog, 1868 - Budapest, 1935)

Tuniszi részlet

akvarell, karton

700*490 mm

j.b.l.: Koszkol Jenő Tunis. M. Bab-Sonika