238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > József megkötözteti Simeont

111. Collins, David-nak tulajdonítva (Rotterdam, 1582 - Amszterdam, 1668)

József megkötözteti Simeont

olaj, vászon

150*232 cm