238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Velencei részlet holdfénynél

232. Valentini R. jelzéssel, 19. sz. második fele

Velencei részlet holdfénynél

olaj, vászon

50*82 cm

j.j.l.: R. Valentini