238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Krisztus pokolra szállása és feltámadása ünnepekkel, fent Szentháromság

89. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Krisztus pokolra szállása és feltámadása ünnepekkel, fent Szentháromság

olaj, fa

36*30,5 cm