238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > II. Károly képmása

106. Spanyol festő, 1700 körül

II. Károly képmása

olaj, vászon

84*59,5 cm

j.n. J. B. M. del Mázo, Hampton Court Royal Collection-ben lévő festménye után

sérült