238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Vízparti táj

287. Olgyay Ferenc (Jászberény, 1872 - Budapest, 1939)

Vízparti táj

olaj, vászon

105*75 cm

j.b.l.: Olgyai F.