238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Szent Miklós Krisztussal és az Istenanyával

81. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Szent Miklós Krisztussal és az Istenanyával

olaj, fa

35*27 cm