238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Szolnoki utcarészlet, 1921

297. Czinóber Miklós, Szolnoki (Szolnok, 1898/99 - Párizs, 1984)

Szolnoki utcarészlet, 1921

olaj, karton

48*58 cm

j.b.l.: Czinóber M. Szolnok 921