238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Csodatévő Szent Miklós és életének jelenetei

92. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

Csodatévő Szent Miklós és életének jelenetei

olaj, fa

53*44 cm