238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Tengerszem

159. Bogdánffy-Pauly Eric (Berlin,1869 - Berlin,1918)

Tengerszem

olaj, vászon

74*103 cm

j.j.l.: E. Pauly

sérült