238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Holland lány kiscicákkal

187. Rottmann Mozart (Ungvár, 1874 - 1950/60)

Holland lány kiscicákkal

olaj, vászon

101*81 cm

j.j.l.: Rottmann M.