238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > A Jó kormányzás allegóriája

53. Rubens, Pieter Paul (1577 - 1640) követője, 18. sz.

A Jó kormányzás allegóriája

olaj, vászon

57,5*71,5 cm