238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Tájkép szerzetesekkel

138. Ricci, Marco (1676 - 1730) köre, 18. sz. első fele

Tájkép szerzetesekkel

tempera, vászon

201,5*157 cm

sérült